BRIGÁDA V ODDĚLENÍ FINANCÍ, 140 Kč/hod.

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
140 Kč
Referenční číslo
13-1-383942
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici BRIGÁDNÍKA V ODDĚLENÍ FINANCÍ.

Pracovní náplní je především:

  • administrativní výpomoc v účetním oddělení
  • kontrola a zapisování plateb faktur do MS Excel
  • vyhledávání dokladů v interní databázi a internetu
  • zakládání a třídění dokumentů
  • znalost účetních termínů (např. faktura, datum splatnosti apod.)

Nástup: ihned s flexibilní pracovní dobou a docházením 3-4x týdně (20 hodin/týden)

Lokalita: Praha 4

Plat: 140 Kč/hod.

Požadavky
  • Časově flexibilní student VŠ ekonomického směru s možným docházením 3-4x týdně
  • MS Office znalost výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni se znalostí základních účetních termínů
  • Ochota a pečlivý přístup k práci
  • Příjemné vystupování
Benefity
  • mezinárodní prostředí
  • praxe do budoucna