BRANCH MANAGER | HRADEC KRÁLOVÉ A LIBEREC - služební auto

Plný úvazek
Mzda
0 Kč
Referenční číslo
18-14-393132
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Bydlíš v Praze, ale dojíždění do Hradce Králové a Liberce ti nevadí?

Jseš zkušený/-á team leader/-ka, máš zkušenosti s perm businessem v personální agentuře a hledáš kariérní postup?

Momentálně hledáme někoho, kdo se nebojí být NEJLEPŠÍ!

  • branchmanager

Hledáme zkušeného manažera/zkušenou manažerku, který/-á umí řídit a budovat business, motivovat svůj tým a dokáže zodpovídat za chody 2 poboček (Hradec Králové a Liberec).

Co se v graftonním slovníku skrývá pod pojmem "Vedoucí pobočky"?

  • zodpovídat za její finanční, personální a marketingový chod
  • aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a vyjednávat co nejlepší podmínky
  • přijímat, vést, motivovat, podporovat a rozvíjet členy týmu
  • podporovat přátelskou atmosféru a týmovou spolupráci
  • aktivně navrhovat změny ve firemních procesech za účelem jejich zlepšení
Požadavky
  • předchozí zkušenosti s vedením lidí z oblastí Business developmentu / Key account managementu / Sales managementu
  • angličtina na komunikativní úrovni pro vedení obchodního jednání v angličtině
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič/-ka - časté dojíždění na pobočky (Hradec Králové a Liberec)
  • pozitivní přístup
  • profesionální vystupování
Benefity
  • garantovaný bonus po dobu 6 měsíců
  • měsíční % provize
  • služební auto i k soukromým účelům
  • telefon s tarifem pro soukromé použití, notebook
  • 20 dní dovolené + 4 dny placeného volna navíc + 2 sick days
  • stravenkový paušál
  • cafeterie v hodnotě až 14 400Kč/rok
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • multisportka