BOZP SPECIALISTA JUNIOR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-10-396697-1
Popis pozice

Hledáme Specialistu BOZP a IMS!

Máte zkušenosti z obdobné pozice a pohybujete se v bezpečnosti a ochraně zdraví v pracovním prostředí? V tom případě neváhejte ani chvíli a posílejte životopis!

Co Vás na pozici čeká?

  • Zajištění bezpečnosti práce zaměstnanců v pracovním prostředí
  • Tvorba a aktualizace dokumentace v rámci svěřeného úseku a navazujících projektech
  • Podílení se na auditech systémů integrovaného managementu (životní prostředí, BOZP, PO)
  • Spolupráce při tvorbě podkladů týkajících se bezpečnosti a hygieny práce
  • Provázení v rámci školení a prezentace pro zaměstnance
  • Komunikace s mateřskou společností v oblasti BOZP
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Alespoň minimální praxe v oblasti BOZP
  • Znalost předpisů BOZP a navazujících norem
  • Odborná způsobilost podle § 10 zákona č. 309/2006 Sb. a § 11 zákona, není ale podmínkou
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní bonusy
  • příspěvek na dopravu
  • obědy s příspěvkem zaměstnavatele
  • firemní kantýna
  • zlevněné volání
  • příspěvek na penzijní připojištění