BI/SQL Engineer

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 95 000 Kč
Referenční číslo
2-16-382799
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro klienta který aktuálně rozšiřuje své týmy hledáme člověka, který se orientuje ve vývoji SQL databázích jako ve svém obývacím pokoji.

Budete hrát hlavní ústřední roli v dlouhodobé datové strategii společnosti a její architektuře a také se budete podílet na migraci do cloudu (Azure).

Co bude náplní Vaší práce?

  • Spolupráce na vývoji datového skladu (MSSQL)
  • Vývoj T-SQL procedur
  • Vývoj reportů (SSRS)
  • Tvorba dashboardů v Power BI
  • Analýza business požadavků
  • Datové analýzy
  •  Optimalizace ETL a T-SQL procedur pro reporting

Tým tvoří celkem 20 lidí z toho 6 analytiků, hledáme jak juniora, který bude mít chuť se naučit nové technologie i seniora, který nám přinese své zkušenosti a nápady pro zlepšení a změnu procesů od samého začátku.

Požadavky

Co od Vás na tuto roli potřebujeme?

Požadujeme

  • Znalost T-SQL
  • Výborné analytické schopnosti
  • Týmového ducha

VÝHODOU

  • Znalost Integration Services (SSIS) / Analysis Services (SSAS)
  • Znalost Reporting Services (SSRS)
  • Zkušenosti s vývojem reportů

Na všech technologiích pracujeme a vše Vás naučíme, požadujeme hlavně ochotu se učit.

Benefity

Co Vám můžeme ještě nabídnout?

  • Možnost spolupráce na HPP (Smlouva na dobu neurčitou)/ IČO
  • Multisport kartu
  • Zvýhodněný tarif pro Vás i Vaši rodinu
  • Tréninková akademie - pro profesní rozvoj
  • Jazykové kurzy
  • Odměny za doporučení zaměstnance
  • Bonusy
  • Občestvení na pracovišti
  • Dog friendly office
  • Možnost kariérního růstu a seberealizace
  • Home office a pružnou pracovní dobu