BANKÉŘ/KA | LIBEREC CENTRUM

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
11-3-394031
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás práce s lidmi? Zajímáte se o svět bankovníctví, financí a moderních technologií? Jste komunikativní, přátelský a proklientsky orientovaný typ člověka? Výborně, pak hledáme právě Vás!

Nikdo nemá rád tlak a tvrdý prodej...To Vás u nás ale nečeká!

Pro bankovní pobočku ve Frýdlandtu v Čechách hledáme BANKÉŘE.

Co budete mít na pozici nastarosti?

  • každodenní komunikace s klienty
  • nabídka a prodej bankovních produktů s ohledem na potřeby klientů
  • práce s nejmodernějšími systémy a technologiemi
  • práce s interním systémem
  • administrativa
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • příjemné vystupování a komunikační schopnosti, proklientský přístup
  • zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem
  • bez moderních technologií to nepůjde - znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod.
Benefity
  • finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů sick days
  • až 12 dní osobního volna
  • stravenky v hodnotě 120Kč/den
  • Cafeterie (až 10 000 Kč/ročn)
  • Multisport karta
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • zvýhodněné služby a výrobky našich partnerů
  • občerstvení na pracovišti
  • odborná školení hrazená zaměstnavatelem
  • firemní akce