AUTOELEKTRIKÁŘ, LODĚNICE, až 60 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-9-397777-10
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovné autoelektrikáře, kteří mají zkušenosti s nákladními vozy nebo autobusy!

Vaší náplní práce bude:

  • řešení závad elektroinstalací
  • diagnostika
  • montování a demontování elektrických částí
  • zkoušení funkčnosti elektroinstalace
  • Mzda: 50 000 – 60 000 Kč (závisí to na efektivitě)
  • Směny: 37,5 hodin/týden - ranní a odpolední
  • Smlouva na půl roku, poté prodloužení na neurčito
  • Lokalita: Loděnice
  • Nástup: dohodou
Požadavky
  • Vyučení v oboru autoelektrikář
  • Zkušenosti na pozici
  • Základní znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B, případně C
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup
  • 30 000 Kč bonus - vyplaceno 15 000 Kč před dovolenou a 15 000 Kč před Vánocemi
  • Flexipassy – 600 Kč/měsíc (po půl roce)
  • příspěvek na stravování - 150 Kč/den
  • příspěvek za penzijní a životní pojištění
  • 25 dní dovolené
  • doporučení nového zaměstnance – 20 000 Kč po půl roce odpracovaného ve firmě
  • SIM karty O2
  • DKV karty
  • Multisport karta
  • dar při narození dítěte – voucher 2 000 Kč do drogerie DM
  • 20 let odpracovaných ve firmě – 20 000 Kč ve flexipassech nebo připsání této částky do systému Cafeteria
  • náborový příspěvek – 28 000 Kč po roce odpracovaném ve firmě; 9 000 Kč pro absolventy
  • Cafeteria