ASISTENTKA JEDNATELE / OBČASNÁ PRÁCE Z DOMOVA

Referenční číslo
5-1-393996
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste komunikativní a domluvíte se anglicky? Jste zvyklý pracovat v MS Wordu a Excelu? Hledáte zajímavou, různorodou práce, kde byste uplatnili své organizační schopnosti?

Pak hledáme právě Vás na pozici ASISTENT/KA JEDNATELE!

Co bude Vaší náplní práce?

  • Administrativně podporovat prezidenta společnosti.
  • Zajistit kompletní služební cesty zaměstnanců (letenky, pojištění, taxi, ubytování, víza apod.).
  • Organizovat akce a společenské události pořádané společností.
  • Staráte se o vozový park společnosti - zákonné a havarijní pojištění, opravy, nákup a registrace vozů, STK apod.
  • V případě nepřítomnosti recepční ji zastupujete v plném rozsahu.
  • Máte odpovědnost za zpracování a evidenci odchozí pošty.
Požadavky
  • hledáme někoho, kdo nemá problém se domluvit anglicky - budete denně potřebovat, jak pro písemnou tak ústní komunikaci
  • důležitá je také znalost MS OFFICE, jedná se hodně o administrativní pozici
  • ŘP. sk B - čekají Vás i služební pochůzky
  • odolnost vůči stresu, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, samostatnost - všechny tyto vlastnosti byste měli mít, abyste byli právě Vy, Ti pravý.
Benefity

Co společnosti svým zaměstnancům nabízí?

  • 25 dní dovolené
  • Kafeterie
  • občasná práce z domova
  • závodní stravování
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • pravidelné půlroční bonusy
  • výrobky firmy za zvýhodněné ceny
  • výhodný program u mob. operátora
  • slevy v optikách, na sportovištích apod.
  • zaměstnanecký benefit u výrobce PC
  • služební telefon, notebook