ASISTENT/KA HR, 25 h/t, 140 Kč/h

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
140 Kč
Referenční číslo
13-1-386519
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Grafton Recruitment hledá flexibilní kandidáty na pozici Asistent/ka HR s možností dlouhodobé spolupráce.

Pracovní doba je v rozmezí 8:00-18:00, nutnost docházet min. 25h/týdně.

Náplň práce:

  • telefonický prescreening kandidátů - podrobné zjištění informací o uchazeči a jejich zhodnocení pro určitou pozici
  • selekce a zpracování reakcí (Outlook, Excel, Word, interní databáze)
  • organizování pohovorů s uchazeči
  • podávání informací o nejrůznějších poptávaných pozicích
  • zakládání dokumentů (kopírování, scenování, vkládání do systému)
  • administrativní ad hoc úkoly - zpracování expanse reportů, správa kalendáře, práce s interními systémy

Nástup: ihned

PLAT: 140 Kč/hod

LOKALITA: Praha 1, Náměstí Republiky

Požadavky
  • student/ka VŠ
  • zájem a motivace pro oblast HR
  • čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní kontakt s kandidáty po telefonu)
  • praxe z administrativní pozice výhodou
  • znalost MS Office
  • komunikativnost
Benefity
  • možnost využit anglický jazyk v praxi
  • občerstvení na pracovišti
  • zkušenost z prostředí HR
  • flexibilní pracovní doba
  • dlouhodobá spolupráce
  • po zaučení možnost občasného home office