APLIKAČNÍ INŽENÝR LINE DIAGNOSTIC|PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-16-386656
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Orientujete se v elektro/IT a hledáte uplatnění ve firmě, ve které budete součástí významných projektů? Chtěli byste v rámci své práce cestovat? Vývojové centrum prestižní německé společnosti působící v oblasti průmyslových automatizací s klienty jako například Mattoni, Coca-Cola hledá APLIKAČNÍHO INŽENÝRA LINE DIAGNOSTIC, jehož úkolem bude:

  • Práce s týmem největšího výrobce plnicích a balících linek nápojů na nasazování informačních systémů u koncových zákazníků
  • Příprava celého projektu s týmem Line Diagnostic, jehož součástí budete
  • Vytvoření digitální vizualizace linky
  • Uvádění diagnostických systémů do provozu vzdáleně přes VPN nebo přímo u klienta v zahraničí
  • Zaškolení klienta na instalovaný SW
  • Zpracování technické dokumentace
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání - elektrotechnika nebo informatika
  • Dobré znalosti z oblasti eletrotechniky (programování, databáze, sítě)
  • Znalost Microsoft SQL Server, Atvise Web Scada
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Velmi dobrá komunikativní znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou
  • Schopnost práce a řešení problémů samostatně, týmově
  • Zkušenosti v oblasti systému Manfucaturing Execution System výhodou
  • Flexibilita a ochota cestovat do zahraničí
  • Řidičský průkaz sk. B

Prosím o zaslání životopisu v českém a anglickém jazyce.

Benefity
  • Flexibilní pracovní dobu 38,5 hodiny týdně
  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc
  • Home office
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc
  • Prémie za pracovní výročí
  • Moderní pracovní prostředí
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • Cafeterie
  • Dotované stravování