Aplikační inženýr | automatizace | osobní vůz!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-10-370916
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá Vás procesní automatizace, servis a instalace a máte nějakou zkušenost? Pojďte pracovat pro předního světového výrobce senzorů!

Vyhovuje Vám práce spíše v terénu (90 ku 10), kde byste byli u zákazníka na servisu či instalaci? Jste náš člověk!

Náplň práce:

  • Servisní činnost v České republice a na Slovensku
  • Instalace komponent a zařízení pro procesní a emisní monitoring
  • Servis a instalace analyzačních systémů, prachoměrů, průtokoměrů a ostatních zařízení procesní automatizace u koncových zákazníků
  • Zákaznická podpora a servis
  • Spolupráce na projektech z oblasti procesní automatizace
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Zkušenost v oblasti automatizace PODMÍNKOU
  • Chuť cestovat po ČR a Slovensku
  • Časová flexibilita
  • Komunikativní angličtina
  • Řidičský průkaz B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Prémie až 50 % roční mzdy (nyní forma 13. až 14. mzdy)
  • Příspěvky na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Mobilní telefon a notebook
  • Možnost dalšího vzdělávání