AFTERSALES MANAGER l až 120 000 CZK

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
2-26-397795
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s vedením servisních techniků?

Jste analytický typ a zároveň moderní leader?

Jste podporou pro zaměstnance a dokážete je motivovat?

Pracujte pro globálního lídra v oblasti identifikace výrobků, který poskytuje inovativní řešení kódování a značení, jež zákazníkům pomáhají zajistit bezpečnost výrobků a zvýšit jejich produktivitu!

Staňte se AFTERSALES MANAGEREM!

Co Vás na této pozici čeká?

  • zodpovědnost za poprodejní služby včetně servisu a oddělení náhradních dílů a péče o zákazníky
  • Vedení týmu servisních techniků
  • Implementace obchodní strategie pro svůj tým
  • Spolupráce s obchodním týmem na nejlepších řešeních pro zákazníky
  • Analýzy a reporty pro podporu strategických rozhodnutí
Požadavky
  • Zkušenost s tvorbou strategií v oblasti zákaznické péče v B2B
  • Zkušenosti s vedením týmu, ideálně z mezinárodního prostředí
  • Angličtina na pokročilé úrovni (schopnost komunikovat na denní bázi )
  • Zkušenost z výrobního prostředí velkou výhodou
  • Schopnost dosahovat výsledků a přizpůsobovat se neočekávaným výzvám
Benefity
  • Bonusová složka
  • Automobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy a vzdělávací program
  • Pravidelné týmové akce