Specialista technické dokumentace

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
19-1-367156
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte stabilní pozici ve firmě s dlouhodobou tradicí, kde se budete sami přímo podílet za zajímavých projektech po celé Praze?

Hledáme šikovného specialistu do back office, který bude mít na starosti kompletní práci s technickou dokumentací, její posuzování, kontrolu, kompletaci a zpracování vyjádření k podaným žádostem.

Stačí nám zápal pro data, alespoň nějakou zkušenost s technickou (či jinou) administrativou a základní znalost MS Office.

A co na Vás kromě tohoto čeká? Práce na jedinečných zajímavých projektech napříč Prahou a stabilní práce v přátelském kolektivu.

Lokalita Praha 1

Nástup IHNED

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ (preference technického či stavebního směru
  • základní znalosti MS Office
  • Orientace v technických plánech a mapách
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění
  • 3 sick days
  • Stravenky
  • Karta Multisport