ADMINISTRATIVNÍ BRIGÁDA - Specialista technické podpory

Plný úvazek
Mzda
150 Kč
Referenční číslo
13-1-383912
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Sháníte zaměstnání v oblasti administrativy a baví Vás pracovat s daty? Ovládáte MS Excel? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Do společnosti poskytující telekomunikační služby hledáme spolehlivého člověka, který by pomohl s vyčištěním interní databáze a kontrolou interních dat.

  • práce s MS Excel a interními systémy,
  • kontrola databáze, mazání nežádoucích komentářů,
  • doplnění chybějících dat do MS Excel.

Nástup: ihned

Lokalita: Praha - Roztyly

Mzda: 150 Kč/hod

Požadavky
  • pokročilá znalost MS Excel;
  • pečlivost,
  • komunikativnost,
  • analytické myšlení
  • znalost technického názvosloví (např. operations vs. delivery) výhodou
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • po zaučení možnost plného home office
  • vlastní plánování směn