ADMINISTRATIVA | VYŘIZOVÁNÍ VÍZ PRO UA PRACOVNÍKY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
18-1-388459
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s administrativou a baví tě to? Chceš se stát součástí velmi přátelského kolektivu a naučit se další věci?

Hledáme prima kolegu nebo kolegyni, která by nám pomohla s vyřizováním krátkodobých víz pro ukrajinské pracovníky.

Ukrajinsky vůbec umět nemusíš :-) A VŠE TĚ KOMPLETNĚ NAUČÍME!!

Pomoz nám s:

  • přípravami pracovních smluv pro ukrajinské zaměstnance
  • přihlašováním na příslušné úřady, včetně pravidelné komunikace a občasné pochůzky na ÚP
  • veškerou administrativou týkající se vyřizování víz
  • vedením evidencí
  • zpracováním docházek
  • zpracováním adhoc reportů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na jakékoliv administrativní pozici alespoň 1 rok
  • základní úroveň angličtiny pro občasné čtení a psaní emailů
  • pečlivý, administrativní tip
  • ŘP výhodou, nikoliv podmínkou
Benefity
  • až 6 dní dovolené navíc (4 freedays + 2 sickdays)
  • možnost pracovat 1-2 dny týdně z domova
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenkový paušál 60 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykové vzdělávání na pracovišti v pracovní době hrazené firmou
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • teambuildingy, pravidelní firemní akce
  • občerstvení na pracovišti