ADMINISTRATIVA | AKTIVNÍ VYUŽITÍ NĚMECKÉHO JAZYKA!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-23-386444
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do rozvíjející se společnosti na Třebíčsku hledáme kolegu/kolegyni do ADMINISTRATIVY. Konkrétně na pozici SALES ADMINISTRÁTORA. Ovládáš němčinu a rád/a bys jí dále ve svém zaměstnání využíval/a? Poohlížíš se po uplatnění v administrativě, nevadil by Ti denní kontakt se zákazníky společnosti? Nejsme žádné call centrum, zkrátka potřebujeme někoho, kdo bude kontaktní osobou pro naše zákazníky.

Nejde o obchod, ale o SUPPORTNÍ ČINNOST. Budeš komunikovat pouze s jedním zákazníkem, pro kterého budeš kontaktní osobou a podporou. Dále tě čeká aktualizace dodacích časů, kontrola dostupnosti požadovaného zboží, správa objednávek a zákaznických dat. Miluješ práci v programech? Super, tady rozhodně využiješ SAP. Nemine Tě ani zajištění chodu projektů, správa dokumentace a vylepšování stávajících procesů.

Rozhodně se u nás nebudeš nudit! Zašli nám svůj životopis, rádi Ti povíme více.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně obchodního/ekonomického zaměření)
  • Znalost programu SAP (SD/CO, BI)
  • Znalost MS Office
  • Velmi dobrá znalost německého jazyka (angličtina stačí základy)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Služební notebook a mobil
  • Cafeteria systém
  • Příspěvky na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Home office
  • Sick days
  • Plně hrazené kurzy na odborný rozvoj a školení
  • Intenzivní využívání cizích jazyků a kurzů na pracovišti
  • Příspěvky na spotřebu energie při Homeoffice
  • Akce pro zaměstnance a jejich rodiny