ACCOUNT MANAGER - CHOMUTOV

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-23-391961-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do menší firmy na Chomutovsku hledáme Account Managera, který bude mít na starosti:

  • Celková zodpovědnost za zákaznické projekty/smlouvy
  • Koordinace aktivit s odděleními nákupu, technické podpory, výroby, logistiky a financí
  • Možnost si zlepšit angličtinu při komunikaci se zákazníky z různých zemí nebo s kolegy z Anglie
  • Práce s interními systémy a tvorba reportů
  • Zajištění nákupu materiálu pro plnění cílů
  • Poskytováníí servisu zákazníkům pomocí pravidelného jednání s nimi (revidování smluv, rozvoj prodejů)
Požadavky
  • Aktivní znalost andlického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B2)
  • Schopnost pracovat a komunikovat s kolegy napříč firmou
  • Schopnost efektivní komunikace se zákazníky
  • Zkušenost v oblasti customer service
  • Zkušenost s vedením projektů výhodou
Benefity
  • velmi přátelská, rodinná atmosféra
  • flexibilní pracovní doba bez pevné složky
  • výroba, kde jsou přesčasy cizí slovo
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po 1 roce dovolená navíc
  • bonusy a příplatky za směnnost
  • občerstvení na pracovišti