3D CAD KONSTRUKTÉR | NOVÝ VÝVOJOVÝ TÝM!

Plný úvazek
Mzda
45 000 Kč
Referenční číslo
6-10-392151-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

BUDUJEME NOVÝ VÝVOJOVÝ TÝM! MÁME AMBICIÓZNÍ PROJEKTY V RÁMCI EVROPY.

Nechceme šedou myšku, ale odvážnou šelmu!

Hýříš nápady? Rád/a vyvíjíš, vymýšlíš, tvoříš? Tady nás Tvé nápady zajímají!

Buď u zrodu nového, našlápnutého, vývojového oddělení!

Lokalita Vysočina nebo Brno!

Na této pozici budeš mít celý projekt od A až po Z - zadání do sériové výroby na starosti.

V první fázi budeš vývojovým konstruktérem, který:

  • komunikuje se zákazníkem - dolaďuje design produktu a pracuje v programu 3D CAD/CATIA V5.
  • komunikuje s kolegy v rámci Evropy.

Dále budeš zodpovědný za technické vedení "projektu":

  • testování, oveření navrženého designu,
  • spolupráce napříč firmou (výpočtáři, testovací laboratoř) a s kolegy ze zahraničí.

Konečná fáze:

  • výroba prototypu - kontrola kvality, technologie a výroby - úzká spolupráce s kolegy jednotlivých oddělení.

TVŮJ CÍL: spuštění produktu do sériové výroby. A spokojený zákazník. :-)

Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost konstrukčních programů (3D) - CATIA, CAD SW
  • Praxe 3-5 let v konstrukci v automotive průmyslu
  • Anglický jazyk na úrovni B1/B2 - komunikace se zákazníky a dodavateli v rámci celého světa - ze začátku Ti kolegové rádi pomůžou! (němčina výhodou)
  • Praktické zkušenosti 3D designu
  • Ochota cestovat - Evropa, hlavně Německo
Benefity
  • Pružná pracovní doba (Vysočina / Brno)
  • Možnost Home Office
  • Jazykové vzdělávání
  • Roční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • Zahraniční stáže/Mezinárodní spolupráce s kolegy
  • Cafeterie
  • Závodní stravování