Propojení...

W1siziisimnvbxbpbgvkx3rozw1lx2fzc2v0cy9ncmfmdg9ulxjly3j1axrtzw50l2pwzy9iyw5uzxitzgvmyxvsdc5qcgcixv0

Pracovní pozice - Johnson Controls

O společnosti Johnson Controls

Johnson Controls je celosvětovým lídrem působícím v mnoha technologických a průmyslových odvětvích, který poskytuje své služby zákazníkům ve více než 150 zemích. Našich 168,000 zaměstnanců vytváří vysoce kvalitní produkty, služby a řešení za účelem optimalizace energetické a provozní účinnosti budov, olověné akumulátory pro automobily a technologicky náročnější baterie pro hybridní a elektrická vozidla a v neposlední řadě interiéry pro automobily. Náš závazek týkající se udržitelnosti pochází z doby vzniku naší společnosti v roce 1885, kdy byl vynalezen první elektrický pokojový termostat. Díky našim strategiím růstu a zvyšujícímu se podílu na trhu se cítíme zavázáni k tomu, abychom vytvářeli hodnotu pro naše akcionáře a přinášeli úspěch našim zákazníkům. 

Divize Automotive Experience


Johnson Controls Automotive Experience je společností s vedoucí úlohou na trhu s automobilovými sedadly, závěsnými systémy, dveřmi a přístrojovými panely a interiérovou elektronikou. Naše produkty, technologie a pokročilé výrobní postupy umožňují předním výrobcům automobilů odlišit jejich vozidla od konkurence. S více než 240 výrobními zařízeními po celém světě jsme tam, kde nás naši zákazníci potřebují. Zákazníci si mohou vychutnat pohodlí a styl našich produktů, počínaje jednoduchými komponentami a konče kompletními interiéry. Díky naší celosvětové kapacitě dodáváme více než 50 milionů vozidel ročně.

W1siziisijiwmtyvmdqvmdyvmtivmdcvmdkvmzawl0pvag5zb24gq29udhjvbhmucg5nil0swyjwiiwidgh1bwiilci1mdb4mjawxhuwmdnlil0swyjwiiwib3b0aw1pemuixv0