Propojení...

W1siziisijiwmtyvmduvmdmvmtavmdyvmtuvodivq2l5zw50ic0gdmxha3kucg5nil0swyjwiiwidgh1bwiilciymdawedi1ncmixv0

Pracovní pozice - Cyient

O společnosti Cyient

Cyient, úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti poskytování engineerových služeb aktuálně otevírá nové vývojové centrum pro společnost Bombardier. Jako technologická špička v oblasti kolejových vozidel přesouvá Bombardier část svého vývoje do Prahy a Vy máte neopakovatelnou příležitost být u toho a podílet se na rozjezdu úplně nového projektu. Společnost v první fázi počítá s náborem 150 zaměstnanců, do konce roku 2018 pak plánuje stabilní růst až na 300 odborníků v oblasti vývoje.

Nové vývojové centrum

R&D centrum s nově vybudovaným sídlem v Praze Holešovicích se zabývá kompletním vývojem kolejových vozidel včetně jejich subsystémů, ať už v městské dopravě nebo příměstských a vysokorychlostních vlacích. Velice úzce spolupracuje s vývojovými centry v Německu, Velké Británii, ale i Francii a Belgii. Uplatnění zde najdou vysokoškolsky vzdělaní uchazeči jak z oblasti Mechanické konstrukce, tak elektroinženýři a další specialisté potřební v oblasti vývoje a testování.

Kariéra ve vývoji

Společnost aktuálně zaměstnává několik desítek odborníků z oboru, ke kterým hledá další kolegy především v oblastech:

  • Mechanického Designu
  • Elektro Designu
  • Homologace a testování
  • Bezpečnosti a autorizace
  • Systémové integrace
  • Technické dokumentace
  • a dalších…

Máte-li SŠ/VŠ vzdělání (strojní či elektro),  případně relevantní praxi se zaměřením na kolejová vozidla, leteckou techniku nebo působíte u subdodavatelů pro tyto dva obory a pohybujete-li se ve vývoji a konstrukci, můžete právě Vy být specialista, se kterým bychom se rádi setkali a prodiskutovali možnost Vaší úspěšné  budoucí kariéry.

W1siziisijiwmtyvmduvmdyvmdkvmjavntgvmty3l0n5awvudf9sb2dvlmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwintawediwmfx1mdazzsjdxq
W1sizmyilcivc3j2l3d3dy9vbgl2zxivy3vycmvudc9wdwjsawmvchjvzhvjdglvbi9ncmfmdg9ulxjly3j1axrtzw50l2ltywdlcy9iyw5uzxitzgvmyxvsdc00mzm3zwe1yzu4ntuzodu1owi0y2fjzdq5otyxmdvjyi5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijiwmdb4mtawmcmixv0