Propojení...

W1siziisijiwmtyvmtevmtqvmtqvmzivmjavnjyyl2n5ymv4llboryjdlfsiccisinrodw1iiiwimjawmhgyntqjil1d

Pracovní pozice - Cybex

O společnosti Cybex

Jak to vypadá, když z prostředí, kde máte směrnici i na to, jak si uvařit kávu, jdete pracovat do společnosti, kde konečně nebudete mít svázané ruce? Je to velká, ale hlavně příjemná, změna. Zkuste to také!

CYBEX je německá firma, která se zabývá vývojem a výrobou dětských autosedaček a kočárků.
V Praze Karlíně rozjíždí nové vývojové centrum pro implementaci elektronických systémů do svých nových, ale i současných, produktů. Společnost, založená v roce 2007 Čechem Martinem Pošem,
se zaměřuje především na spojení vysoké funkčnosti, bezpečnosti a prvotřídního designu. Od svého založení se společnost drží na špičce jak v designu, tak i ve funkčnosti a bezpečnosti, za což pravidelně sklízí prestižní ocenění a vysoká hodnocení v nezávislých testech. Pro udržení náskoku před konkurencí chce společnost spojit svou budoucnost právě s využitím elektronických systémů. Nově otevřené vývojové centrum je tak její hlavní prioritou.

Prezentaci společnosti si můžete stáhnout zde.

Společnost CYBEX momentálně plánuje hned několik projektů, jako například:

  • Autosedačka, která se po usazení dítěte sama přizpůsobí jeho velikosti a váze a zajistí tak maximální bezpečnost a pohodlí.
  • Propojení komunikace mezi palubním počítačem automobilu a sedačkou s možností monitorování aktuálního stavu dítěte, společně s nastavením polohy sedačky, pokud dítě usne.
  • „Samojízdný“ kočárek vybavený elektrickým pohonem, který si bude udržovat konstantní vzdálenost od rodiče díky zavedeným senzorům. Kočárek tedy nebude nutné tlačit.

V Praze tak aktuálně vznikají 3 oddělení, které se specializují na jednotlivé součásti vývoje:

Oddělení Senzorů

Oddělení senzorů se specializuje na vývoj nových senzorických řešení a jejich implementaci do produktů. Jedná se jak o řešení v oblasti biomechaniky (měření tepu, tlaku, dechu apod.), tak například řešení kamerová, radarová apod. Uplatnění zde najdou především kandidáti s předchozí znalostí senzorových systémů, biomechaniky a příbuzných oborů. V této oblasti hledáme aktuálně kandidáty na pozice:

Produktový inženýr
Vedoucí inženýr
​Produktový Manažer

Oddělení Elektromechaniky

Elektromechanické oddělení se bude zaměřovat především na implementaci řešení pro pohony, elektromotory, jejich napájení, řídící a zobrazovací jednotky, jističe a spínače. Zároveň bude mít na starost například kompletní řešení automatického uchycení autosedačky, následnou kontrolu uchycení a komunikaci tohoto stavu uživateli. V oblasti elektromechaniky se uplatní kandidáti se zkušenostmi z vývoje spotřební elektroniky, nebo jiných produktů, u kterých je důležitá funkčnost i vzhled produktu.  Aktuálně hledáme kandidáty na pozice:

Vedoucí inženýr
Projektový manažer

Oddělení Mechanického designu

Oddělení mechanického designu se v pražském vývojovém centrum zaměřuje především na oblast dětských autosedaček, ale i na řešení umístění elektromechanických prvků v těle produktů. Ať už se jedná o návrh úplně nových výrobkových řad, nebo modifikaci současných, je vždy důležitá znalost oblasti plastů a jejich zpracování. Vzhledem k velkému důrazu na design je velkou výhodou zkušenost se spotřebitelskými produkty či průmyslovým designem. V oblasti mechanického designu nabízíme tyto pozice:

W1siziisijiwmtyvmtevmtqvmtqvmjavmzavmta1l2n5ymv4lnbuzyjdlfsiccisinrodw1iiiwintawediwmfx1mdazzsjdxq