Životopis

Potřebujete dobře napsaný strukturovaný životopis? Kdo by vám poradil lépe než personalista, který denně hodnotí životopisy uchazečů o zaměstnání?
Inspirujte se našimi radami níže nebo se rovnou pusťte do psaní s pomocí vzoru strukturovaného životopisu. Zjistíte, jak nejlépe popsat své pracovní zkušenosti a vzdělání. Poradíme vám i to, jak vkusně vypíchnout své klíčové znalosti a dovednosti, abyste zaujali personalistu.
A nezapomeňte, životopis jde ruku v ruce s motivačním dopisem. Sledujte aktuální nabídku práce a brigád nejen pro studenty.

Jak čtou životopis personalisté

Není tajemstvím, že personalisté čtou váš životopis jen velmi zběžně. Některé studie uvádějí, že se věnují životopisu 10 až 20 sekund. Až 80 % tohoto času věnují nejčastěji několika málo bodům. (více zde…)

Jak čtou profesní životopis personalisté

Využíváte ve svém životopise více přídavných jmen nebo sloves? Víte, které výrazy personalisty spíše odradí, než zaujmou? Správným výběrem slov v životopisu můžete vyniknout mezi ostatní uchazeče, a tak zlepšit svou pozici při hledání nové práce. Čtěte dál a načerpejte inspiraci pro efektivnější životopis, který zaujme personalistu už na první pohled.
Klišé, která v životopisu raději neuvádějte (více zde…)

Vytvořte si moderní životopis online

Využijte na našem webu funkci CV Creator. Zaregistrujte se a v části Můj Grafton účet si během pár minut vytvořte profesní životopis online. Dokument v PDF formátu si můžete kdykoli stáhnout a připojit k žádosti o zaměstnání. (více zde…)

Strukturovaný životopis – vzor

Už jste přečetli pěknou řádku rad a tipů, jak napsat nejlepší životopis a pořád si nejste jistí, jak na to? Inspirujte se naším vzorem životopisu sestaveným specialisty v Grafton Recruitment. Následující vzor životopisu dobře poslouží zejména seniorním uchazečům o práci, kteří už za sebou mají odpovídající praxi.

(více zde…)

CV ikonka

Jak napsat strukturovaný životopis

Správně napsaný životopis s relevantními informacemi otevírá dveře k osobnímu pohovoru. Obsahuje váš životopis potřebné informace a je vhodně formulovaný? Inspirujte se našimi radami přímo od personalistů.
(více zde…)