Contacts

Prague

Natálie Záhorská

Natálie Záhorská

Area Manager

Grafton Recruitment

Palladium, Na Poříčí 3a
110 00 Praha 1

Tel: +420 242 456 400
Fax: +420 242 456 405
Email: info@grafton.cz

Lucie Grollová

Lucie Grollová

Branch Manager

Grafton Technologies

Palladium, Na Poříčí 3a
110 00 Praha 1

Tel: + 420 242 456 610 
Fax: + 420 242 456 605 
E-mail: technologies@grafton.cz

Natálie Záhorská

Natálie Záhorská

Area Manager

Grafton Temporary Staffing

Palladium, Na Poříčí 3a
110 00 Praha 1

Tel: +420 242 456 650
Fax: +420 242 456 655
E-mail: temps@grafton.cz

Brno

Šárka Voříšková

Šárka Voříšková

Branch Manager

Grafton Recruitment

Benešova 14/16
602 00 Brno

Tel: + 420 542 424 511
Fax: + 420 542 424 510
E-mail: brno@grafton.cz

Šárka Voříšková

Šárka Voříšková

Branch Manager

Grafton Technologies

Benešova 14/16
602 00 Brno

Tel: + 420 542 424 511
Fax: + 420 542 424 510
E-mail: technologies.brno@grafton.cz

Ostrava

Michal Gargoš

Michal Gargoš

Branch Manager

Grafton Recruitment

Administrativní budova Nordica
Českobratrská 3321/46
702 00 Ostrava

Tel: + 420 595 131 777
Fax: + 420 595 131 788
E-mail: ostrava@grafton.cz

Jihlava

Gabriela Švadlenková

Gabriela Švadlenková

Branch Manager

Grafton Recruitment

Palackého 18
586 01 Jihlava

Tel: + 420 567 588 911
Fax: + 420 567 588 910
E-mail: jihlava@grafton.cz

Ústí nad Labem

Marcela Klačanská

Marcela Klačanská

Branch Manager

Grafton Recruitment

Dlouhá 239/9
400 01 Ústí nad Labem

Tel: + 420 417 662 810
E-mail: usti@grafton.cz

České Budějovice

Zuzana Masopustová

Zuzana Masopustová

Branch Manager

Grafton Recruitment

IGY CENTRUM,
Pražská tř. 1247/24,
370 04 České Budějovice

Tel: + 420 389 502 940
Fax: + 420 386 323 086
E-mail: cb@grafton.cz

Plzeň

Linda Kitzbergerova

Linda Kitzbergerová

Branch Manager

Grafton Recruitment

Budova BCB, Anglické nábřeží 1
301 00 Plzeň

Tel: + 420 378 402 800
E-mail: plzen@grafton.cz

Zlín

Jana Doleželová

Jana Doleželová

Branch Manager

Grafton Recruitment

Dlouhá 5617
760 01 Zlín
(objekt parkovacího domu OC Zlaté jablko)
Tel: + 420 573 902 930
Fax: + 420 577 012 370
E-mail: zlin@grafton.cz

Liberec

Eva Boczanová

Eva Boczanová

Area Manager

Grafton Recruitment

Pražská 893
460 01 Liberec

Tel: + 420 489 208 930
E-mail: liberec@grafton.cz

Olomouc

Kateřina Tkadlecová

Kateřina Tkadlecová

Branch Manager

Grafton Recruitment

Horní náměstí 14 / 17
779 00 Olomouc

Tel: + 420 584 108 780
E-mail: olomouc@grafton.cz

Hradec Králové

Marcela Moravcová

Marcela Moravcová

Branch Manager

Grafton Recruitment

Wonkova 385
500 02 Hradec Králové
Tel: + 420 495 213 748
Fax: + 420 495 220 820
E-mail: hradec@grafton.cz

Kolín

Marcela Moravcová

Marcela Moravcová

Branch Manager

Grafton Recruitment

Karlovo nám. 71
280 02 Kolín

M: +420 602 321 935
E-mail: kolin@grafton.cz